Kino Máj doksy
Promítáme každé úterý
a sobotu
Městská knihovna doksy
OTEVŘENO PONDĚLÍ | STŘEDA | ČTVRTEK

Navštivte městskou knihovnu Doksy!

Museum Čtyřlístek
OTEVŘENO ÚT - NE

Stálá expozice o vývoji časopisu Čtyřlístek

Fotogalerie

8březen
knihovna

Malování mandal v knihovně

Pondělní odpoledne patřilo v knihovně výtvarné dílně. Pod vedením Jany Kordíkové si účastnící namalovali vlastní mandalu. Akce se konala v rámci Března měsíce čtenářů.

celá galerie
23prosinec
kino

Kino Máj vánoční

Krásné Vánoce Vám všem, tedy všem svým pravidelným divákům, věrným příznivcům, laskavým podporovatelům i milým sympatizantům přeje Vaše kino Máj.

celá galerie
23říjen
Měks

Setkání s Lubou Skořepovou na zámku

U příležitosti Mezinárodního dne seniorů, který připadá na 1. října, obdrželi dokští senioři od města Doksy opravdu milý dárek, a sice možnost pobesedovat s herečkou a spisovatelkou Lubou Skořepovou. V nově upraveném Rytířském sále dokského zámku téměř 150 návštěvníků tiše obdivovalo nesmírnou vitalitu jedenadevadesátileté Luby Skořepové, pro niž žádné téma z jejího profesního, ale i soukromého života nebylo tabu. Akce se uskutečnila ve čtvrtek 2. října 2014.

celá galerie
17září
kino

Fotografie z rekonstrukce kina z 12.9.

Právě probíhalo zateplování fasády minerální vatou a přípravy k výměně posledních oken na štítu budovy.

celá galerie
22únor
kino

Filmový maraton s architekty v kině Máj

Fotografoval Petr Stowasser

celá galerie
9září
Měks

XXXVIII. ročník řezbářského sympozia

Letošní řezbářské sympozium na zahradě Památníku K. H. Máchy v Doksech se neslo ve francouzském duchu. Dopoledne proběhl turnaj v národní francouzské hře pétanque, odpolední program zahájila starostka Doks Eva Burešová, ředitel Vlastivědného muzea a galerie v České Lípě Zdeněk Vitáček a hosté z Francie Alain Nyffenegger a Geneviéve Nyffenegge, radní pro kulturní dědictví města Mions. Nechyběly ochutnávky výborné francouzské kuchyně a s Divadýlkem na dlani jsme nahlédli do života básníka F. Villona a Napoleona Bonaparta. Odpoledne si návštěvníci vyzkoušeli výrobu perníků tlačeného do forem, které během sympozia vytvořili řezbáři. Akce byla podpořena dotačním fondem Libereckého kraje - Kulturní aktivity v Libereckém kraji a dotací Města Doksy. Foto Michal Kominik a Jana Fridrichová

celá galerie
27červen
knihovna

Vědomostní soutěž Mácha známý neznámý

Vědomostní soutěž mezi žáky ZŠ Doksy a studenty víceletého Gymnázia Česká Lípa se uskutečnila 4. června 2013 v muzeu Čtyřlístku. Akci pořádala Městská knihovna Doksy ve spolupráci ze ZŠ K. H. Máchy Doksy a Vlastivědným muzeem a galerií v České Lípě.

celá galerie
27červen
knihovna

Máchovi v patách na Matterhorn Žitavskýc

Akce se uskutečnila 1. června 2013 za ohromného deště. Přesto nepřízeň počasí turisty neodradila.

celá galerie
6květen
knihovna

Máchovi v patách po Riegrově stezce

Druhá etapa X. ročníku putování Máchovi v patách vedla Riegrovou a Kamenického stezkou do Bozkovských dolomitových jeskyň.

celá galerie
23duben
knihovna

Máchovi v patách do Benátek nad Jizerou

Fotografie z první etapy 10. ročníku etapového turisticko-kulturně-didaktického putování Máchovi v patách, tentokrát s mottem Nejdále, nejhlouběji a nejvýše. 20. dubna 2013 se konala první etapa, která vedla nejdále, tedy do Benátek (nad Jizerou).

celá galerie

Kontakt

Valdštejnská 251
472 01 Doksy

Tel.: +420 735 128 330

Otevírací doba Infocentra

 

PONDĚLÍ - PÁTEK
     900 - 1200    
13
00 - 1700

SOBOTA
     900 - 1200    

 

TELEFON INFOCENTRUM:
+420 487 872 067

+420 739 310 010

EMAIL:
info@infodoksy.cz